Telif Hakları ve DMCA

 

Telif Hakları

modasticker.com, çevrimiçi mağazada görüntülenen herhangi bir üretici, organizasyon veya şirketi temsil etmemektedir. Vinil çıkartmalar dahil tüm ürünler müşterilerin isteğine göre talep edilebilir.Bu sitede yer alan tüm şirket veya ürün logoları, ilgili firmalarının ticari markaları veya tescilli ticari markalarıdır ve yalnızca yasal kullanımları için kolaylık sağlarlar. modasticker.com belirtilen amacı, alıcı tarafından yukarıda belirtilen öğelerin yetkisiz kullanımının alıcıya aittir. modasticker.com'den herhangi bir ürünün satın alınması, belirli bir logo veya ticari markanın kullanımı için yetkilendirme değildir ve modasticker.com, satın alma tarafından bu tür bir kullanım hakkı verme yetkisine sahip olduğunu ifade etmez. "Sepete Ekle" yi tıklayarak modasticker.com'a yukarıdaki resmi kullanma yetkisi (gerekirse) olduğunu bildirirsiniz. Tasarımların çoğu kullanıcılar tarafından sunulurken, modasticker.com herhangi bir ticari markayı veya telif hakkını ihlal etme niyetinde değildir. Bu nedenle, logonuz bu sitede görünüyorsa, bizimle iletişime geçin; derhal kaldıracağız.

Fikri Mülkiyet Hakları

 modasticker.com, herhangi bir türden resmi olarak lisanslı malları satma hakkına sahip olmadığını veya bu sitenin ürettiği sanatı satışa sunma talebinde bulunma hakkına sahip değildir.modasticker.com, parodi sanat eserleri satmak için ve kullanıcı tarafından yapılan fan sanatını koruyan T.C. Yasası bölümlerinde belirtildiği gibi Adil Kullanım yasalarına göre faaliyet göstermektedir. Satılan tüm eşyalar, kullanıcı tarafından gönderilen orijinal parodi ürünlerinin, bu kullanıcı dışında başka hiçbir kimsenin telif hakkı ile korunmadığı şeklindedir. Öğeler, modasticker.com'un mülkiyet iddiasında bulunmadığı, popüler ikonik figürler ve öğeler, medya kişilikleri, tarihi figürlere dayanan orijinal sanat eserleridir. Fikri mülkiyetin, ortak kişi için yasal ya da yasadışı olan terimleri kavramasının zor olduğunu anladığımız halde, sattığımız bir ürün hakkında bizimle temasa geçtiklerinde IP sahipleriyle çalışmak için her türlü çabayı gösteriyoruz. Lütfen sanat gönderirken bunu aklınızda bulundurun.

Web Sitesi'ndeki içerik, sınırlama olmaksızın, modasticker.com tarafından oluşturulan metin, grafikler ve fotoğraflar, etkileşimli özellikler ("İçerik") ve içerdiği ticari markalar, hizmet markaları ve logolar dahil, tüm Kullanıcı Gönderileri (tanımlandığı gibi) hariç burada ("Marks"), modasticker.com'a aittir veya T.C.'de ve yabancı yasalar ve uluslararası sözleşmelerdeki telif hakkı ve diğer fikri mülkiyet haklarına tabidir. Web Sitesindeki İçerik yalnızca sizin bilginiz ve kişisel kullanımınız için OLDUĞU GİBİDİR ve önceden yazılı olarak hiçbir şekilde herhangi bir amaç için kullanılamaz, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz, iletilemez, yayınlanamaz, gösterilemez, satılamaz, lisanslanamaz veya başka bir şekilde kullanılamaz modasticker.com’un veya burada açıkça belirtildiği şekildemodasticker.com, Web Sitesinde ve burada yer alan İçeriğe açıkça verilmeyen tüm hakları saklı tutar.

Web Sitesi üzerinden herhangi bir ticari amaçla elde edilen üçüncü şahısların Kullanıcı Gönderilerinin (aşağıda tanımlandığı şekilde) kullanımı, kopyalanması veya dağıtılması dahil olmak üzere, burada açıkça izin verilenden başka hiçbir İçeriğin kullanımına, kopyalanmasına veya dağıtımına katılmamayı kabul edersiniz. amaçlar. İçeriğin kişisel kullanımına yönelik bir kopyasını indirir veya yazdırırsanız, üzerinde bulunan tüm telif hakkı ve diğer mülkiyet bildirimlerini saklamanız gerekir. Web Sitesinin güvenlikle ilgili özelliklerini veya herhangi bir İçeriğin kullanılmasını veya kopyalanmasını önleyen veya kısıtlayan veya Web Sitesinin veya içerdiği İçeriğin kullanımına ilişkin sınırlamaları zorlayan özelliklere müdahale etmemeyi, devre dışı bırakmamayı veya başka şekilde müdahale etmemeyi kabul edersiniz.

 

TELİF HAKKI UYARI TALİMATI İÇİN PROSEDÜR


İşinizin telif hakkı ihlali oluşturacak şekilde kopyalandığını düşünüyorsanız, lütfen modasticker.com'a aşağıdaki bilgileri sağlayın:

    Telif hakkı sahibinin adına hareket etmeye yetkili kişinin elektronik veya fiziksel imzası;

    Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz telif hakkı kapsamındaki çalışmanın açıklaması;

    Hak ihlalinde bulunduğunu iddia ettiğiniz malzemenin sitede bulunduğu yerin bir açıklaması;

    Adresiniz, telefon numaranız ve e-mail adresiniz;

    Tartışılan kullanımın telif hakkı sahibi, vekili veya yasa tarafından yetkilendirilmediğine inancınız olduğuna dair bir inancınız olduğunu;

    İhbarda bulunma cezası altında yapılan ve bildiriminizdeki yukarıdaki bilgilerin doğru olduğunu ve telif hakkı sahibi olduğunuzu veya telif hakkı sahibinin adına hareket etmeye yetkili olduğunuzu belirten bir ifade.


Telif hakkı alınmış çalışma, yukarıda belirtilen bilgiler sağlandığı sürece 24 saat içinde silinecektir.


E-posta: destek@modasticker.com